İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
07 Mayıs 2018 - Pazartesi 16:20
 
Zekalift Asansörleri 10'ncu Yılını Büyük Bir Coşkuyla Kutladı
Zekalift 10. yılını düzenlediği organizasyonla büyük bir coşku ile kutladı.Zekalift Asansörlerinin düzenlediği bu organizasyona Ak Parti ve ve MHP İlçe Başkanları, STK lar, basın ve davetli misafirler katıldı.
SİYASET Haberi
Zekalift Asansörleri 10'ncu Yılını Büyük Bir Coşkuyla Kutladı

Buluşmanın açılış konuşmasını gerçekleştiren  Zekalift Asansörleri Yönetim Kurulu Başkanı Zeki KABA, "Benim için değer arz eden Zekalift’in 10’nuncu yıl etkinliğine, bizleri yalnız bırakmayıp geldiğiniz için,hepinize öncelikle teşekkür ediyorum,
Sevenlerimiz, dostlarımız, çevremiz sayesinde bu günlere kadar geldik.Günün 7 Gün 24 Saati personellerimizle güvenilir ve kaliteli bir şekilde Tarsus halkına hizmet vermekteyiz. Firmalar ancak kendilerini sürekli yenileyerek ve yeni hedefler koyarak başarıya ulaşabilirler.Zekalift Tarsus’la birlikte büyüyor ve Tarsus’la ve sizlerle büyümeye devam ediyoruz.
Hayatımızda önemlilik arz eden bir mesleğin içinde olmaktan memnuniyet ve gurur duymaktayım." dedi.


Kaliteli yaşam ilkesi ve insanlara verdikleri değeri ön planda tuttuklarını belirten Kaba," İnsan hayatı taşıdığımızı unutmuyor ‘En değerli marka hayattır. İlkesine dayanarak işimizi önemsiyoruz. Belki bilerek, belki bilmeyerek 10 yıldır zekalift asansörleri ile çıkıyorsunuz " diyerek sözlerine son verdi.
Bu coşkulu organizasyon yaklaşık 2500 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Davetlilere özel olarak hazırlanan organizasyonda ilk olarak Alper GÜNEŞ sahneye çıktı.Konuklar Güneş in şarkılarını keyifle dinledi.Ardından Latin Dans grubu sahneye çıkarak dansları ile seyircileri büyüledi  ve seyircilerden büyük alkış aldı.Daha sonra Ege yöresine özgü Halk Oyunları sahnelendi.
Geenin ilerleyen bölümlerinde O Ses Türkiye yarışmacısı Erkam AYDAR sahneye çıktı, AYDAR’ın şarkılarıyla davetliler halaylar çekerek eğlendi.
10'ncu yıl Programını her yıl daha büyük coşku ile yapacağını ifade eden Zekalift Yönetim Kurulu Başkanı Zeki KABA " Teşrif eden ve davete zorunlu nedenlerden dolayı katılamayan tüm sevdiklerime şükranlarımı sunuyorum dedi.

Gösteri Zekalift Çalışanlarına Verilen Ödüller ve Zekalift adına Yaptırılan Pasta kesme töreninin ardından havai fişek gösterisi ile son buldu.

 

Kaynak: Editör: Ayşe Şahin DOĞAN
Etiketler: Zekalift, Asansörleri, 10'ncu, Yılını, Büyük, Bir, Coşkuyla, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı