İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
26 Mayıs 2018 - Cumartesi 11:11
 
Mersin’in Nevin Ablası Halkın Umudu Oldu
CHP Mersin 4. Sıradan milletvekili adayı gösterilen Nevin Zaimoğlu dur durak bilmiyor.Toroslar ilçesi Mevlana ve Yalınayak mahallelerinde Muhtarlıkları ziyaret eden Nevin Zaimoğlu sokaklarda büyük bir coşkuyla karşılandı.
SİYASET Haberi
Mersin’in Nevin Ablası Halkın Umudu Oldu

Kucaklaştığı kişilerden partisine ve Cumhurbaşkanı adayları Muharrem İnce’ye destek istedi. Mecliste Mersinlilerin sesi olacağını belirten Zaimoğlu , biliniz ki artık Ankara’da kapısını çalacağınız bir ablanız, bir anneniz olacak,dedi.

Daha sonra doğup büyüdüğü Arpaç Sakarlar’a geçen Nevin Zaimoğlu CHP milletvekillerinden, kültür eski bakanı Fikri Sağlar tarafından çiçeklerle karşılandı. Sağlar yaptığı konuşmada çalışkanlığıyla taktir ettiği Zaimoğlu’nu bütün gücüyle desteklemeye devam edeceğini belirtti. Zaimoğlu, "burası benim doğup büyüdüğüm köy, çocukluğumda milletvekilliği hayallerini kurduğum köy. Sonunda hayallerim gerçek oluyor; Zekiye’nin kızı Nevin birkaç gün sonra Meclise gidiyor, dedi. Büyük bir coşku ve seviçle karşılanan ve konuşmaları sık sık alkışlarla kesilen Nevin Zaimoğlu , şu anda duracak zaman değil, her zamankinden daha çok çalışmamız, koşturmamız gerekiyor dedi.

NEVİN ZAİMOĞLU BUGÜN MEZİTLİDE ÇOŞKUYLA KARŞILANDI

Mezitli’de Akdeniz Mahallesi ve Cuma Pazarını dolaşan Zaimoğlu burada da sevgi gösterileriyle karşılandı. Esnaflara ve pazarcılara sizin sorunlarınız benim sorunum olacak; çözülemeyecek sorun yoktur, onun için Ankara’ya gidiyorum, göreceksiniz her şey güzel olacak, dedi. Türkiye genelinde olduğu gibi Mersin’de de bir rüzgar yakaladıklarını belirden Nevin Zaimoğlu 25 Haziran sabahına kadar bize uyku haram, çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız ve kazanacağız,dedi. Hem iktidarı hem de Cumhurbaşkanlığını alacaklarını söyleyen Nevin Zaimoğlu az kaldı, Türkiye’yi yuvarlanmakta olduğu uçurumun kenarından alacağız ve hep birlikte aydınlık yarınlara taşıyacağız dedi.

 

Kaynak: Editör: Ayşe Şahin DOĞAN
Etiketler: Mersin’in, Nevin, Ablası, Halkın, Umudu, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı