Haber Detayı
17 Haziran 2018 - Pazar 11:37
 
Ercik 'Muhtarlarımızı kucaklamamız sizi rahatsız mı etti?'
Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, CHP Mersin il başkanı Adil Aktay'a sert yanıt verdi: "CHP il Başkanı Adil Aktay bir açıklama yaparak aslı astarı olmayan bir takım iddialarda bulunmuştur. Muhtarlarla ilgili iddialar tamamen gerçek dışıdır." dedi
SİYASET Haberi
Ercik 'Muhtarlarımızı kucaklamamız sizi rahatsız mı etti?'

Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, CHP Mersin il başkanı Adil Aktay'ın  muhtarlarla  ilgili tehdit iddialarna verdiği yanıtta şunları söyledi:
Anlaşılan o ki Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan başta olmak üzere AK Kadroların her kesimi kucaklaması, her kesimle samimiyet kurması CHP İl Başkanını rahatsız etmiştir. Partimize verilen desteğin dün olduğu gibi bugün de artarak devam etmesi CHP İl Başkanını paniğe sevk etmiş olmalı ki hayal ürünü iddialarla ortamı germeye, seçim kampanyalarını gölgelemeye ve huzuru bozmaya yönelik adımlar atmaktadır. Üstüne üstlük CHP İl Başkanı açıklamasında "CHP'li Muhtarlar" diyerek muhtarlarımızı ayırmaktadır. Bizim için tüm muhtarlarımız birdir, biriciktir. Muhtarlarımızı CHP'li veya başka bir partili olarak ayrımcılığa tabii tutmak ne CHP İl Başkanının ne de başka birinin haddinedir.

CHP İl Başkanı şunu bilmelidir. Ne yaparlarsa yapsınlar, hangi iftiralara başvururlarsa vursunlar bizler muhtarlarımızı ve milletimizi dinlemeye, sorunlarına çözümler üretmeye, dertleri ile dertlenmeye devam edeceğiz. AK Parti milletimizin, muhtarlarımızın ve Mersin'in yanında olmaya devam edecektir.

Tüm bu iftiralara milletimiz gereken cevabı 24 Haziran'da sandıkta verecektir.

Kaynak: Editör: Ayşe Şahin DOĞAN
Etiketler: Ercik, 'Muhtarlarımızı, kucaklamamız, sizi, rahatsız, mı, etti?',
Yorumlar
Haber Yazılımı