Haber Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 08:53
 
Emeğin Adı Nevin Zaimoğlu
CHP Mersin 4. Sıra milletvekili adayı Nevin Zaimoğlu alan çalışmasını Yenişehir’de sürdürdü.
SİYASET Haberi
Emeğin Adı Nevin Zaimoğlu

Yenişehir İlçe örgütünü ziyaret eden Zaimoğlu, ilçe yöneticileri ve gönüllü kadınlarla 50. Yıl Mahelle Muhtarlığına giderek Muhtar Hasan Balbayla görüştü. Mahalle sakinleri esnafları gezen Zaimoğlu ardından rahatsız olan emektar partili Ayten Güzelçiçek’in evine giderek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyaretler sonrası Cumhuriyet Mahallesi Yenişehir semt pazarını dolaşan Nevin Zaimoğlu pazarcı kadınlarlar tarafından coşkuyla karşılandı. Kadınlar Nevin Zaimoğlunu bağrına bastı. Kadınların ve çocuk tezgahtarların sorunlarını dinleyen Zaimoğlu CHP iktidarında çekilen acıların sona ereceğini belirtti. CHP’nin kadına verdiği değeri ve sözünü verdiği vaatleri anlattı.Unutmayın, ben de bir kadınım ve sizlerin sesi olmak için meclise gidiyorum dedi.

Sivaslılar karasüverliler derneğini de ziyaret eden Zaimoğlu daha sonra Emek Sitesi sakinleriyle bir araya geldi.Baskın seçimi lehimize çevirmek elimizde,çevirdik bile diyen Zaimoğlu rüzgarın kendilerinden yana estiğini belirtti.Kadın isterse yapar, sizden partim ve Cumhurbaşkanı adayımız Muhammer İnce için desteğinizi, oyunuzu istiyorum dedi.

Gittiği, uğradığı her yerde büyük bir sevgi ve coşkuyla karşılanan Zaimoğlu ‘nun yarın da çalışmalarına Mezitli’de devam edeceği öğrenildi

 

Kaynak: Editör: Ayşe Şahin DOĞAN
Etiketler: Emeğin, Adı, Nevin, Zaimoğlu,
Yorumlar
Haber Yazılımı