Haber Detayı
15 Haziran 2018 - Cuma 22:38
 
Elvan, Kamu Görevlileri ve Vatandaşlarla Bayramlaştı
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Ramazan Bayramı münasebetiyle Kültür Merkezi Şeref Salonu’nda düzenlenen törende kamu görevlileri ve vatandaşlarla bayramlaştı.
GÜNCEL Haberi
Elvan, Kamu Görevlileri ve Vatandaşlarla Bayramlaştı

Törene Bakan Elvan’ın yanı sıra; Vali Ali İhsan Su, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Önder Gürbüz, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, mülki ve askeri erkan, daire amirleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, vatandaşlar ile basın mensupları katıldı.
 
Şeref Salonu girişinde misafirleri karşılayan ve onlarla tek tek bayramlaşan Bakan Elvan, burada yaptığı konuşmada bayramların birlik ve beraberliğimizi pekiştiren çok özel günler olduğuna işaret ederek, Ramazan Bayramı’nın ve daha nice bayramların ilimizde ve ülkemizde mutlu ve huzurlu bir şekilde geçmesi temennisinde bulundu.


 
Bayram gününde sınırda ve sınırlarımız ötesinde teröristlere karşı ciddi bir mücadele sergileyen Türk Silahlı Kuvvetleri ile Emniyet Teşkilatı mensuplarına milletimiz adına şükranlarını sunan Bakan Lütfi Elvan, milletimiz ve devletimizin bekası için hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi ise minnetle anarak sözlerini noktaladı.
 
Bayramlaşma töreni Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın programa katılanlarla bir süre sohbet etmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: Editör: Ayşe Şahin DOĞAN
Etiketler: Elvan,, Kamu, Görevlileri, ve, Vatandaşlarla, Bayramlaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı