Haber Detayı
29 Mayıs 2018 - Salı 09:58
 
AYDIN KOÇ NET KONUŞTU...
" BU SEÇİM ÜLKE MESELESİDİR VE BU SEÇİMDE BEN DE VARIM" DEDİ
GÜNCEL Haberi
AYDIN KOÇ NET KONUŞTU...

 

İyi Parti Mersin Milletvekili aday adayı Aydın Koç, aday listesinde yer almadığı konsunda açıklama yaparak, partisine hiç bir şekilde kırgın olmadığını ve partisinde bir nefer olarak çalışmaya devam edeceğini bidirdi. Koç'un konu açıklaması aynen şöyle:

" Son günlerde özellikle Tarsus ve Mersinde önemli konu haline gelen aday adaylığım konusundaki genel merkezimiz tarafından neden değerlendirilmedigim konusuna açıklık getirmek istiyorum. 
Genel merkezimizin aldığı karara saygı duyuyorum. Milletvekili aday adaylığım süresince yapmış olduğum calışmalarımın,genel merkezimiz tarafından değerlendirilmemiş olmasına hiç ama hiç alınmıyorum. Bunu herkes böyle bilsin. 
Benim doğru bildiğim tek bir şey var. O da siyasetin uzun soluklu bir maraton olduğudur. 
Ayrıca,inandığım ve doğru bildiğim bir şey daha var. O da onurlu bulduğum davama olan inancımı ve bu mücadelemi aynı çatı altında sizlerle birlikte sürdüreceğimdir. 
Biliyorsunuz Türkiye bügün çok ciddi tehlikeyle karşı karşıyadır. Ülkemiz tarihinin en büyük tehdidiyle çağın gerisine götürülmek istenmektedir. Dolayısıyla bu seçim,senin benim bir yerlere gelebilmek çabası değil,ülke meselesidir. 24 Haziran vatanımıza sahip çıkacağımız en ulvi görev günüdür.
Cumhuriyetimize,geleceğimize,çocuklarımızın aydınlık günlerde yaşamasına muhakkak sahip çıkmalıyız. Ben buna inanıyorum. Sizlerinde buna inanarak,listelere fazla kafanızı yormadan,var gücünüzle vatanımıza sahip çıkmanızı diliyorum. 
Partim bana görev verirse dağlara taşlara dahi çıkarım buna hazırım. Çünkü bugün bizim,her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğimize ihtiyacımız var. 
Sözlerime son vermeden önce,aday adaylığım süresince bana destek veren inanan ve partim için çalışan herkese yürekten teşekkür ediyorum. 
İYİ ki varsınız. Bugünde yarın da bir olacağız. Bunu sakın unutmayın. 
TürkiyeİYİolacak"

Kaynak: Editör: Ayşe Şahin DOĞAN
Etiketler: AYDIN, KOÇ, NET, KONUŞTU...,
Yorumlar
Haber Yazılımı