Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 20:46
 
ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan ARSLAN oldu
Kısa adı ASKON olan Anadolu Alanları İşadamları Derneği Mersin Şubesi'nde Hasan Arslan dönemi başladı. Arslan, " ASKON başkanı ve yönetimim olarak bugün ŞAHLAN MERSİN sloganı ile yeni bir yola çıkıyoruz. Hedefimiz ASKON asil duruş vizyon ve felsefesine uygun, yeni ve yenilikçi projelere öncelik vermeyi hedefliyoruz." dedi
GÜNCEL Haberi
ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan ARSLAN oldu

Arslan, ASKON Mersin Şube Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında yaptığı konuşmasına, kuruluşundan bu yana ülkemiz ve dünya üzerinde AR-GE, üretim, istihdam ve ihracat çözümleri için yola çıkmış olan ASKON’un hizmet bayrağını devir almaktan onur duyduğumu belirterek başladı.

Arslan, "Önceki başkanımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım.Hükümetimiz 3 seçim 1 referandum 1 hain darbe girişimi ve sayısız dış güçlerin oyununa maruz kaldığı bir çok süreçten geçti.

Bizler ASKON ailesi olarak 6. Dönem’de ülkemiz bekası için 15 temmuz hain darbe kalkışmasında elimize bayrağımızı alarak bu kirli oyunlara ilk tepki veren ve öne çıkan STK olduk"dedi

 

 

ASKON başkanı ve yönetim kurulu olarak bugün "ŞAHLAN MERSİN" sloganı ile yeni bir yola çıktıklarını belirten Arslan," Hedefimiz ASKON asil duruş vizyon ve felsefesine uygun, yeni ve yenilikçi projelere öncelik vermeyi hedefliyoruz.

Önceliğimiz;Gençlerimizin beyin göçüne engel olmak, onların proje ve çalışmalarında ilk adımlarında yanlarında olacağız.

Günümüz çağında Endüstri 4.0 konuşulduğu dönem de inovasyon, Ar-ge ve teknoloji üretimini önemsiyoruz.

Ekonomik ve ihracat dengelerine katkı sunmamız, ülke refahı ve ekonomimiz için bir umut ışığı olacaktır.

Kadınlarımıza sunmayı hedeflediğimiz pozitif ayrımcılık ile iş istihdamında öncelik verilmesi, yönetim anlayışının gelişmesi ve sosyal sorumluk projeleriyle sürdürülebilir bir şekilde artırılması için çalışmalar yürüteceğiz."dedi.

 

Arslan, önümüzdeki 2 hafta için de önemli bir seçim sürecine giren ülkemizin, Cumhur ittifakı ile ülkemiz üzerinde oynanan her türlü oyun ve ihanete karşı dik, kararlı ve güçlü bir irade ile çıkacağına inancının tam olduğunu vurgulayarak özlerini sonlandırdı.

Kaynak: Editör: Ayşe Şahin DOĞAN
Etiketler: ASKON, Mersin, Şube, Başkanı, Hasan, ARSLAN, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı