Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 10:09
 
Ak Partili Özegen’den Başkan Dinçer’e ziyaret
TBMM İdare Amiri ve Ak Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarı dileklerini iletti.
GÜNCEL Haberi
Ak Partili Özegen’den Başkan Dinçer’e ziyaret

Bir dizi incelemeler ve ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Mersin’de esnafın örgütlü zirve kuruluşu Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan TBMM İdare Amiri ve Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, “ Esnafımız ülke ekonomisin temel yapı taşı. Parti olarak esnaf ve sanatkarlarımıza büyük önem veriyoruz.  Esnaf ve sanatkarlarımızla her fırsatta iç içe olma çalışmasındayız. Bu bağlamda bir dizi ziyaret amaçlı geldiğim Mersin’de  Mayıs ayı içerisinde yapılan genel kurulda yeniden göreve getirilen Sayın Birlik Başkanımız Talat Dinçer’e hem hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk, hem de esnafımızın beklenti ve sorunlarını yerinde dinledik. Sayın Başkanımıza bizlere göstermiş oldukları ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’de TBMM İdare Amiri ve Niğde Miletvekili Erdoğan Özegen’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Teşkilatın yapılanması hakkında kısa bilgi paylaşımında bulunan Başkan Dinçer, “Mersin’de 69 meslek odası ve 60 bin esnaf ve sanatkara hizmet vermekteyiz. Üyelerimize hizmet sunarken diğer taraftan yerel ve genel idare temsilcilerimiz ve demokrasimizin vazgeçilmezi siyasi partilerimizle de iyi dialoglar içerisindeyiz. Bugün ayağınızın tozuyla geldiğiniz kentimizde esnaf ve sanatkarlarımıza verdiğiniz önemi gözler önüne sererek yaptığınız bu ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

 

Kaynak: Editör: Ayşe Şahin DOĞAN
Etiketler: Ak, Partili, Özegen’den, Başkan, Dinçer’e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı