Haber Detayı
14 Haziran 2018 - Perşembe 08:55
 
Ahmet Baran Ramazan Bayramı'nı Kutladı.
Mersin Organize Sanayi Bölgeleri Kullanıcıları Derneği (MORSKUD) Başkanı Ahmet Baran, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
GÜNCEL Haberi
Ahmet Baran Ramazan Bayramı'nı Kutladı.

Baran mesajında şu ifadelere yer verdi: Rahmetiyle bizleri kucaklayan, şefkatiyle bizi bir araya toplayan on bir ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakarak, sevinç, neşe ve kardeşlik duygularının dalga, dalga yayıldığı Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, dini ve milli duyguların pekiştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği önemli günlerdir. Bayramı fırsat bilerek, kırgınlığa, dargınlığa, küskünlüğe son verelim, iyilikleri, güzellikleri, birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere asla fırsat vermeyelim. Bu duygularla, mübarek Ramazan Bayramını hemşerilerim ve Türk İslam alemi için kutlu olmasını temenni ediyor, vatanımız ve milletimizin güvenliği için, şahadet şerbetini içen kahraman şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum.

 

Kaynak: Editör: Ayşe Şahin DOĞAN
Etiketler: Ahmet, Baran, Ramazan, Bayramı'nı, Kutladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı